Opinie klientów

3 komentarze

 1. Super cegiełka prosty montaż i pięknie wygląda na ścianie jak naturalna a fajnie bo jest gipsowa i łatwo się przycina lubi tylko na pylić na czerwono 😉 przy docinaniu. Po spryskaniu impregnatem nabiera koloru i ciemnieje jak prawdziwa cegła pozdrawiam
  łatwy montaż, wygląd
  brak

  1

  11 marca 2021 od r…5
  Cegły bardzo fajnie wyglądają na ścianie. Polecam

  13 lutego 2021 od C…8
  Produkt rewelacyjny , już drugi raz kupił z tego sklepu cegłę

  20 lipca 2019 od B…4
  Polecam w 100 % ukladało się bardzo przyjemnie a efekt…
  Brak

  2

  25 maja 2020 od a…7
  Super się prezentuje, układanie jest bardzo proste i przyjemne. Docinanie nie sprawia problemów. Łaczenie fug jest widoczne, ale nie rzuca się to w oczy. Na zdjęciu fuga szara, nie wiem czy fuga czarna nie była by lepsza, ale nie mam porównania. Płytki faktycznie bardzo urozmaicone. Według mnie lepiej wygląda niż te z “sieciówek”.

  1 września 2021 od r…6

  16 sierpnia 2021 od _…_
  Bardzo ładny efekt końcowy, wygląd i jakość dużo lepsza od marketowych, w pakiecie pigment do fugi i impregnat, cegły trochę nie trzymają wymiaru, trzeba dobrze oglądać i czyścić łączenia – wysokość od 7,5 do 7,7 – trzeba na bieżąco pilnować poziomu i korygować

  12 sierpnia 2021 od C…8
  To już mój trzeci zakup w tym sklepie. I już wiem, że we wrześniu robię kolejne zamówienie

  Odpowiedz
 2. Jestem mega zadowolona. Po pierwsze łatwo się układa, wszelkie docinki i lekkie podszlifowania robi się bez problemu. Mi wystarczył zwykły brzeszczot i nóż. Nawet kobieta to ogarnie… czyli ja 🙂 oto moja praca!
  bardzo ładne kolory, różnorodność faktur, proste układanie i docinanie

  Odpowiedz
 3. Dostałam przesyłkę cegiełki są śliczne , efekt końcowy jest naprawdę fajny gorąco plecam ???

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 15 MB. Możesz przesłać: image. Linki do YouTube, Facebook, Twitter i innych usług wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone.